Dekoreko olarak. Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir.

Vizyonumuz;

Dünya’da bilinen en iyi ve en kaliteli dekor ve tekstik  markası olmak.

Değerlerimiz;

Güven, sosyal sorumlulukların farkındalığı, takım ruhu, liderlik, müşteri memnuniyeti, yenilikçi bakış açısı ve katma değer üretme anlayışı ile çalışmaktayız.

Markamıza belirlediğimiz hedefler doğrultusunda dünyada tekstil ve dekor sektöründe lider firmalardan biri olmak ve tüm dünyaya ihracat yapmayı kendimize hedef koymuş bir firmayız.

Günden güne büyüyen firmamızın, marka bilinirliği artmaktadır. Hedeflerimiz arasında Kuzey Afrika’nın büyüyen bölgelerinden biri olan Cezayir’de markamız altında  Franchising  ile mağazalar açtırarak pazarda daha da büyümek istiyoruz.

Franchising alanının gün geçtikçe öneminin arttığına ve küresel olmak için gerekli olduğuna inanıyoruz. Firmamız olarak her zaman geleceğe odaklı işler düşünerek kendimizi geliştiriyor markamızı yukarılara çıkarıyoruz.

Sitemizde bulunan ürün yelpazesini genişletip müşterilerimize daha fazla yeni ürün çeşidi halı, tekstil, şal, mobilya, dikiş makinaları gibi ana ürünlerimizi sunup, çeşitliliğimizi  her gün  arttırıyoruz.

Kaliteli ürünlerimizi uygun fiyat ve yüksek kalite, hizmet ile pazardaki müşterilerimiz ile buluşturup büyümeyi hedefliyoruz, franchising sistemi ile Cezayirden sonra Avrupa ve Asya’nın çeşitli bölgelerinde bayilikler açmak istiyoruz.