NEDEN BİZDEN FRANCHİSE ALMALISINIZ ?

Daha önce denemiş, başarısı kanıtlanmış ve tanınmış bir marka ile birlikte, işletme sistemine ait teknikleri ve prosedürleri kullanmak yatırımcılar için gerçek bir avantajdır. Dekoreko Franchise sistemine katılmak size bazı faydaları sağlar. Marka ile birlikte ulusal veya uluslararası standarda ve kaliteye sahip olunur. Franchise veren işletme Franchise’ye eğitim hizmetleri ve uzman personel desteği sağlar. Kaliteli personel bulma, işe alma ve yetiştirme konularında franchise veren işletmenin tekniklerinden yararlanılır. Mali, ticari ve personel konularında sağlanan destekle, teknik işlevlere ağırlık verilip başarı şansı arttırılır. Franchisor ile ortak hareket edilerek küçük işletmelerin karşılaşacakları risk ve işletmecilik sorunları minimize edilir.

 Franchise veren işletmenin mali ve hukuk danışmanlarından yararlanılır. Franchisor’ın sürekli olarak yaptığı araştırma ve geliştirme çabalarından yararlanılır. İşletmenin kuruluş aşamasında ve kuruluş yerinin seçiminde bilimsel tekniklerin kullanılması mümkün olur.

 Kuruluş aşamasında leasing vb. kaynaklardan finansal destek sağlanır. Reklam ve tanıtma giderlerinden tasarruf sağlanır. Franchising sistemi, girişimcinin yalnızlığını ortadan kaldırarak, kendi işini kurmanın getirdiği riskleri azaltır. Franchisor’a yapılan ödemeler, denenmemiş bir iş için yapılacak hata bedellerinin toplamından azdır. İşletmeler için standart yönetim, muhasebe, satış ve stoklama fonksiyonları mümkün olur.

NEDEN DEKOREKO ?

Tanınmış marka olmanın sağladığı sürekli müşteri ve iş yapma imkanı, işletmecilik ve personel yönetimindeki başarısı, karlılığını kanıtlamış olması, kaliteli hizmet ve satış sonrası desteğin olması. üretimin her noktasında kendisinin olması çok büyük bir artı sağlamaktadır.

Kendi sınırlarınızı aşmak ve öncü bir firmanın bayrak taşıyıcısı olmak istiyorsanız bizden kesinlikle franchising almalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir