MİSYONLARIMIZ

Türkiye’nin dört bir yanından özenle seçtiğimiz ürünler ve keyifle tasarladığımız dekoreko imzalı koleksiyonlarımızla yaşamın tüm renklerini evinize getiriyoruz. Bunu yaparken enerjik ekibimiz, ilham veren tasarımcılarımız ve güçlü teknolojimiz ile en iyi deneyimi sunmak için çalışıyoruz.

Dekoreko evi için alışveriş yapmak ve evine değer katmak isteyenlere; kaliteli, genele hitap eden ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri makul fiyatlarla sunan, müşteri deneyimine önem veren, bulunduğu pazarı takip eden, yeni trendlere öncülük edip ilham veren, bir e-ticaret sitesi ve mağazalar zinciridir.

Müşterilerine 2015’den bu yana hizmet veren  dekoreko perakende ve toptan satış şeklinde hizmet vermektedir. Güçlü e-ticaret kimliğine ek olarak perakende mağaza zinciri yapısıyla müşterilerimize son derece kaliteli hizmet vermeye çalışıyoruz.

2017 yılında Cezayir pazarına güçlü bir giriş yaparak dekoreko olarak ilk mağazamızı açtık.  Cezayir’de ilk olarak halı üretimine başladıktan sonra kataloğumuzdaki diğer ürünlerimizi seri üretime geçirerek Cezayir’de sektöründe lider bir firma olmayı başardık.

Müşterilerinde aidiyet hissi yaratacak bir marka olma anlayışıyla yola çıkan dekoreko, geçen yıllar içerisinde yaşam kalitesini arttıran, göz zevkine hitap eden ürünleri, gün geçtikçe artan müşteri kitlesiyle buluşturdu.

Ürün yelpazemizde dokunan makine halıları, el dokuma yün halılar, şallar, dikiş makineleri gibi ürünler bulunmaktadır. Modern halı, kilim, şallarda ve yüksek kalite kumaşlardan ithalat ve toptan satış yapıyoruz.

Farklı olmayı seven her yaş grubundan tüketiciler, yüzlerce farklı model ve renk arasından, kendi zevklerine uygun ürünleri dekoreko mağazamızın sitesinden kataloglarımızı inceleyebilirsiniz.

Gelişime verilen değerle çalışanlarına kurumsal yetkinlikler, iletişim becerileri, müşteri odaklılık ve ticari düşünme hakkında eğitim programları uygulanmaktadır. Bununla birlikte liderlik ve yönetme, yönetici yetkinliği, takım çalışması ve organizasyon eğitimleri ile yönetici adayları yetiştirilmektedir.  Dekoreko  lider kumaş üreticilerinden biri olarak know-how ve deneyimiyle gurur duymaktadır.

Dikey entegrasyonlu üretim tesisleriyle müşterilerine tam hizmet vermektedir. Profesyonelliğe önem vermiş ve yönetiminde kurumsallığı benimsemiştir.

Ayrıca, halka açık bir firmadır. Finansal gücüyle güvenilir bir şirket olmayı başardık. Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize “MİSYON” edindik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir