HİZMETLERİMİZ

Dekoreko olarak tekstil sektörüne 2015 yılında  toptan perakande satışı yaparak girdik. Türkiye’deki şirketimiz Ak Dış Tic. Aş olarak ev tekstili ve dekorasyonu sektöründe lider firmalarından biri olmayı başardık. Bu başarımızı yurt dışı pazarına çıkararak dünyanın farki bölgelerinde mağazalarımızı açtık.

Katma değeri yüksek ürünler üreterek müşterilerimizi her zaman memnun bıraktık. Dekoreko kuruluşundan itibaren kararlı ve istikrarlı büyüme sürecinin bir sonucu olarak 2015 yılından bugüne Türkiyedeki merkez binasında konumlanmaya devam etmekte, bünyesinde bulunan mağazalarla  perakende ve e-ticaret hizmeti vermektedir.

Ayrıca online satış sitesiyle müşterilerine internet kanalıyla da ulaşabilmektedir. Ak Dış Tic. Aş olarak Tekstil uzmanı özverili çalışanları ve müşteri memnuniyeti politikası sayesinde kalite ve istikrarın temsilcisi olmuştur. Kullandığı teknolojileri, araştırma geliştirme faaliyetleri ve başarılı satış ve pazarlama stratejileriyle her geçen yıl ihracatını daha da artırmıştır.